HJT-HMN-BlueW.png

Čo sa stane, keď si vytvoríte Profil?

Ahojte

Ďakujem Vám, že ste otvorili tento mail, kde máte možnosť dozvedieť sa, čo sa stane, keď si vytvoríte Profil.

Kompletne vyplnený Profil

​​V prípade, že Váš Profil je kompletne vyplnený, to znamená sú v ňom:

  • všeobecné informácie - slúžia na vyhľadávanie v databáze

  • osobná fotografia - nepodcenujte túto položku!!! Podľa štatistiky z online zoznamovacích agentúr, profily s fotkou majú viac ako 99% šancu na kliknutie, ako profily bez fotografie - prenesené do hotelierstva to znamená, že prakticky žiadny hotelier neotvorý Váš Profil bez fotografie

  • životopis (porozmýšľali ste o tom, akú silu môže mať motivačný list?)

  • aspoň jedna overiteľná referencia

  • a pochopiteľne certifikáty z branže sú plusom

- takýto Osobný Profil bude preposlaný a odporúčaný do pozornosti viac ako 47 hotelov a gastronomických zariadení v Tirolsku. Tento počet neustále rastie.

Ako postupuje hotelier

Registrovaný hotelieri a zodpovedné osoby z hotelierstva a gastronómie majú prístup do databázy zamestnancov - teda majú možnosť si prezrieť Osobné Profily ľudí, ktorý majú záujem nájsť si prácu.

Na to aby mohli tieto osoby vo svojom oddelení urobiť správne rozhodnutie, koho vybrať a kto nakoniec pracovné miesto dostane, potrebujú k tomu práve tieto dokumenty, ktoré su uvedené o páru riadkov vyššie.

Po nahliadnutí do nich urobia analýzu, porovnajú favoritov a potom konajú - v prípade záujmu zodvihnú telefón a zavolajú Vám, alebo Vám dajú vedieť emailom.

Pri osobných rozhovoroch s majiteľmi hotelov mi dávajú jasne najavo, že osoby, ktoré si síce prácu cez túto platformu hľadajú, ale kompletným Profilom nedisponujú, takémuto Profilu čas nevenujú!

Príbeh Anny S.

Začiatkom júna 2020 mi zavolala pani Anna, že si zháňa prácu ako chyžná. Má 53 rokov. Po krátkom predstavení tejto platformy, pochopila veľmi rýchlo, že na to potrebuje Profil, ktorý si bola ochotná urobiť. Stihla to do 5-tich dní.  Pri jej veku je to úctyhodný výkon. Nahrala 3 referencie, preložený výučný list a životopis v nemčine. Asi o dva týždne neskôr na jej Profil narazil majiteľ 3* hotela, ktorý je zavolaj pomocou čísla, ktoré uviedla v Profile a ponúkol jej prácu. V hoteli je veľmi spokojná.

Ako to teda zvládla ona, zvládnete to aj Vy. Osobný Profil si môžete utvoriť na nasledujúcom odkaze:

www.hoteljobstirol.com/osobny-profil

Záver

Toto je posledný z  pravidelných emailov, ktorý ste odo mňa dostali. Ak ste sa  doteraz nerozhodli pre Osobný Profil, pravdepodobne tento systém nie je vhodný pre Vás. Nechcem Vám márniť drahocenný čas - určite máte niečo doležitejšie na práci.

Mohlo by to však byť zaujímavé pre Vašich známych, kamarátov, alebo kolegov. Dajte im teda o tejto webovej stránke vedieť. Vy sa samozrejme na túto stránku sa môžete kedykoľvek vrátiť - ste tu vždy vítaný/-á!

So želaním profesionálnych a osobných úspechov

Vladimír Stas

Administrátor

Hotel Jobs Tirol

Databáza hotelierov a zamestnancov

PS: Ak ste si už vytvorili Osobný Profil - Gratulujem. Vo vlastnom záujme ho vyplňte ho čo najlepšie. Je to ako v klasickom vzťahu - Čím krajšia, tým príťažlivejšia, alebo čím akčnejší, tým zaujímavejší.

PS2: Nemôžem Vám garantovať prácu, môžem Vás iba odporúčať.

 

PS3:  V tomto prípade, ja som predajcom ovocia, hotelieri sú kupcami, ktorí požadujú určitú kvalitu. Nemám šancu predať ovocie, (teda Vás) ktoré je nezrelé, alebo nekvalitné.